Biłgoraj. 10 lat ‘Retrospekcji’

  • 08.09.2019, 18:10
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. 10 lat ‘Retrospekcji’
Zespół Artystyczny ‘Retrospekcje’ działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Biłgoraju obchodził (08.09) 10-lecie swojego istnienia. Koncert jubileuszowy odbył się na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Prezes UTW, Halina Wlaź przypomniała początki powstania zespołu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Halina Wlaź nie ukrywała satysfakcji z działalności zespołu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od początku w zespole ‘Retrospekcje’ działa Mieczysława Startek, która w rozmowie opowiadała o swojej pasji do śpiewania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z kolei Barbara Malczenko wyjaśniała, czym jest dla niej działalność w ‘Retrospekcjach’:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W koncercie jubileuszowym oprócz oczywiście gospodarzy imprezy, wystąpili zaproszeni goście czyli Ludowy Zespół Śpiewaczy ‘Aleksandrowiacy’, Zespół Śpiewaczy ‘Krzewina’ z Bukowiny, Zespół ‘Złoty Wiek’ i ‘Złota Jesień’ oraz Zespół Związku Nauczycielstwa Polskiego ‘Belferki’. Nie zabrakło także gratulacji i podziękowań od władz miasta i gminy.

Joanna Ferens

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe