Biłgoraj. Nowy rok szkolny

  • 01.09.2020, 14:35
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Nowy rok szkolny
Po kilku miesiącach nauki zdalnej i wakacjach uczniowie rozpoczynają nowy rok szkolny. W sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju kolejny etap nauki uczniowie, rodzice i nauczyciele rozpoczęli modlitwą.

Już na początku Eucharystii ks. dziekan Witold Batycki modlił się o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św. dla wszystkich uczniów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W kazaniu ks. Łukasz Duda w szczególny sposób zwrócił uwagę na nauczanie św. Jana Pawła II, patrona Katolickiego Liceum:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ze względu na pandemię koronawirusa w szkołach nie odbyły się tradycyjne apele rozpoczynające rok szkolny lub miały one okrojony przebieg. Uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami, gdzie zapoznali się szczególnie z procedurami sanitarnymi, które będą obowiązywać w szkołach już od jutra.

Joanna Ferens

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe