Sympozjum TOTUS TUUS

  • 19.10.2020, 15:52 (aktualizacja 21.10.2020, 10:09)
  • Joanna Suszko
Sympozjum TOTUS TUUS
W liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, w czwartek (22.10) Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. o. Pio w Zamościu zaprasza do udziału w sympozjum na temat nauczania polskiego papieża.

Szczegóły wydarzenia przybliża ks. Mariusz Skakuj, dyrektor szkoły.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wstęp na sympozjum jest wolny. Można w nim będzie wziąć udział także poprzez Katolickie Radio Zamość lub internet.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Transmisja wideo dostępna będzie także w serwisie YouTube. Odpowiedni link uzyskają Państwo na stronie internetowej parafii św. Brata Alberta w Zamościu. Dodajmy, że sympozjum współorganizują także Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Zamościu oraz Katedra Psychologii Społecznej i Komunikacji Interpersonalnej Akademii Ignatianum w Krakowie,

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe