Oblicza misji

  • 14.01.2021, 08:37 (aktualizacja 14.01.2021, 08:59)
  • Joanna Mazurek
Oblicza misji źródło: pixabay.com
Misje to nie tylko głoszenie Dobrej Nowiny słowem, ale też czynienie dobra potrzebującym. Od pięciu lat zajmuje się tym Fundacja Pro Spe.

cel to wspieranie dzieł misjonarzy w Gruzji poprzez służbę dzieciom, ubogim, chorym i niepełnosprawnym. Fundatorem i pomysłodawcą Fundacji Pro Spe jest ks. Maciej Gierula.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród wielu dzieł, które prowadzi Fundacja Pro Spe, są m. in. wsparcie hospicjum czy rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych czy też zapewnienie ciepłej zupy dla osób bezdomnych. Na stronie internetowej fundacji można przeczytać świadectwa osób potrzebujących.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Fundacja Pro Spe prosi o wsparcie prowadzonych przez siebie dzieł. Pomagać można na wiele sposobów, m. in. rzeczowo i finansowo, ale także np. poprzez profesjonalne poradnictwo. Szczegóły na stronie www. prospe.org.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe