Wspólne Kolędowanie z Kordianem

  • 19.01.2021, 11:44 (aktualizacja 19.01.2021, 12:30)
  • Justyna Przeszło
Wspólne Kolędowanie z Kordianem

W najbliższą niedzielę (24.01) w kościele pw. NMP Królowej Polski w Łukawcu organizowane jest Kolędowanie z Kordianem, na które zaprasza ks. Paweł Dynaka, wikariusz parafii pw. Objawienia Pańskiego w Łukawcu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku w łukawskim sanktuarium przypada trzecie tego typu wydarzenie pod hasłem „Wspólne kolędowanie”. W latach ubiegłych w kościele pw. NMP Królowej Polski w Łukawcu gościli również inni znani polscy artyści.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z racji trwającej pandemii podczas koncertu będą zachowane normy sanitarne, tj. np. ilość osób w kościele. Dla tych, którzy nie będą w stanie wysłuchać koncertu w sanktuarium, będą mogli to zrobić online na profilu facebook’owym parafii. Wspólne kolędowanie to dobra okazja do tego, by jeszcze przez chwilę cieszyć się cudem ukrytym w maleńkim dzieciątku.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe