Czas się sprawozdać

  • 22.01.2021, 10:29
  • Joanna Mazurek
Czas się sprawozdać
Już tylko do końca stycznia Koła Gospodyń Wiejskich, które otrzymały z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dofinansowanie do swojej działalności, mają czas na rozliczenie się z dotacji.

Przypomnijmy, że Koła mogły wnioskować o wsparcie ich działalności od 5 czerwca do 30 września, a jedno Koło mogło otrzymać od 3 do 5 tys. zł.  
Na Lubelszczyźnie wypłaciliśmy ponad 4 miliony złotych - podkreśla Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z ewentualnym niezłożeniem sprawozdania wiążą się poważne konsekwencje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Instrukcja wypełniania sprawozdania z wydatkowania pomocy finansowej dla Koła Gospodyń Wiejskich dostępna jest na stronie www.arimr.gov.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe