Jubileuszowe wydawnictwa Książnicy Zamojskiej

  • 05.03.2021, 12:41
  • Anna Niderla-Kudach
Jubileuszowe wydawnictwa Książnicy Zamojskiej Książnica Zamojska
W ramach Biblioteki Stulecia ukazało się kilka publikacji.

Książnica Zamojska w 2021 roku obchodzi jubileusz 100-lecia. Obchody jubileuszowe są zaplanowane na cały rok, ale przygotowania do nich rozpoczęły się już w minionym 2020 roku. W ramach Biblioteki Stulecia ukazało się kilka publikacji. Pierwsza z nich to „Wiosna w reżimie sanitarnym” Bogdana Nowaka. To wydawnictwo jest dla nas wyjątkowe – podkreślił Piotr Bartnik, dyrektor Książnicy Zamojskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejna publikacja to zbiór opowiadań Marleny Jarosz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Absolutną wisienką na jubileuszowym torcie Książnicy jest specjalne wydanie kalendarza. Dlaczego takie szczególne? – objaśnia Piotr Bartnik.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przy tym jubileuszowym kalendarzu pracowało wiele osób, pracowników Książnicy, regionalistów oraz szerokie grono fotografów zamojskich, którzy podzielili się swoim dorobkiem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W kalendarzu nie mogło zabraknąć, prócz wydarzeń ważnych, osób zasłużonych dla Hetmańskiego Grodu. Wytypowano listę osób, które zapisały się na kartach historii naszego miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyjątkowe bibliofilskie wydawnictwa to nie jedyne atrakcje, które Książnica przygotowała na obchody jubileuszu 100-lecia. O kolejnych będziemy Państwa informować. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej oraz facebookowej Książnicy Zamojskiej.

 

 

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe