Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Tenisiści powitali letni sezon

Gry na korcie, słoneczna pogoda, grill oraz wspaniała i rodzinna atmosfera towarzyszyły powitaniu sezonu letniego z piknikiem rodzinnym, który odbył się w sobotę (19.06) na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu, obok Parku Miejskiego.

Członkowie KT Return mieli okazję zagrać w turniejach, a wszystkim wręczone zostały okazałe medale, puchary i słodkie upominki.

POSŁUCHAJ

Jerzy Pędzierski dodał jak przebiegały rozgrywki.
POSŁUCHAJ

O rozgrywkach przeprowadzonych na kortach powiedzieli zawodnicy, którzy wzięli udział w wydarzeniu.
POSŁUCHAJ

Turniej wśród dzieci wygrał Jacek Krukowski.
POSŁUCHAJ

O przygodzie z tenisem ziemnym powiedział zwycięzca.
POSŁUCHAJ

O rozgrywkach obserwowanych z poziomu trybun powiedział tato zwycięzcy turnieju.
POSŁUCHAJ

Gra w tenisa adresowana jest nie tylko dla najmłodszych, ale także dla całych rodzin. Robert Krukowski przyznał, że grę w tenisa poleca wszystkim.
POSŁUCHAJ

Przebieg rozgrywek podsumował Jerzy Romański.
POSŁUCHAJ

Jerzy Romański dodał, że w rozgrywkach finałowych zagrali najlepsi zawodnicy klubu.
POSŁUCHAJ

W finale turnieju zmierzyli się najlepsi. Z Karoliną Chwiejczak wygrał Szymon Chmielewski.
POSŁUCHAJ

W KT Return zawodnicy trenują latami, a innym po sukcesy udaje się sięgać zaledwie po paru miesiącach gry.

POSŁUCHAJ

Jerzy Romański dodał, że w dn. 3-6.07 na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu rozegrany zostanie „Memoriał Martynki Shutz i Zuzi Teresińskiej”.
POSŁUCHAJ

Wydarzenie powitania sezonu letniego z piknikiem rodzinnym zostało współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Rozmowa z Robertem Krukowskim, tatem Jacka Krukowskiego, który wygrał turniej na powitanie sezonu letniego.