Pięć naborów wniosków w jednym terminie

  • 20.07.2021, 07:47 (aktualizacja 20.07.2021, 09:08)
  • Joanna Mazurek
Pięć naborów wniosków w jednym terminie źródło: pixabay.com
Jeszcze do 19 sierpnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o wsparcie finansowe na „Modernizację gospodarstw rolnych”.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy w tym samym terminie można składać wnioski o przyznanie pomocy dotyczące wszystkich obszarów wsparcia, czyli: rozwój produkcji prosiąt; rozwój produkcji mleka krowiego; rozwój produkcji bydła mięsnego; inwestycje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu oraz nawadniania w gospodarstwie. O szczegółach mówi Krzysztof Gałaszkiewicz dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Gałaszkiewicz przypomina, że nabór wniosków prowadzony jest na starych zasadach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że wnioski należy składać osobiście lub przez upoważnioną osobę w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR, a także przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej lub elektronicznie – za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP.
Czas na wnioskowanie upłynie 19 sierpnia.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe