Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu w Suścu

  • 20.07.2021, 14:10 (aktualizacja 20.07.2021, 14:13)
  • Joanna Mazurek
Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu w Suścu
W dniach 24-25 lipca w Suścu w parku przy stacji PKP odbędzie się XX Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu

Odbędzie się konkurs „Piosenki o Roztoczu”. Wystąpią gwiazdy Andrzej Rybiński, Łobuzy, Malibu; artyści z Ukrainy Folk Ladies, Roksolana, jak również zespoły Pozytywni albo wcale, Solaris, Tex. Dodatkowo: stoiska z potrawami regionalnymi, z wyrobami rękodzielniczymi, wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji. Organizator Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, Wójt Gminy Susiec. Współorganizatorzy Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Lubelskie Smakuj Życie. Patronat honorowy Wojewoda Lubelski – Lech Sprawka, Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski, Starosta Tomaszowski – Henryk Karwan.
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu otrzymał dofinansowanie na zadanie pn. XX Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu w Suścu ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe