Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Udany weekend zamojskich studentów

Miniony weekend (2-3.04) studenci Akademii Zamojskiej mogą zaliczyć do udanych. Aleksandra Osuch została Młodzieżową Mistrzynią Województwa Lubelskiego i razem z Wiktorią Puzio awansowały do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, a Łukasz Jarocki i Arkadiusz Żuk stanęli na podium podczas turnieju 85-lecia Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

Autor: Fot. Akademia Zamojska Zamość

W sobotę (2.04) rozegrano w Lubartowie jubileuszowy turniej 85-lecia Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Najlepszym zawodnikiem został Łukasz Jarocki, który pokonał Arkadiusza Żuka w piątym secie 13:11. Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Starosta Lubartowski Ewa Zybała i Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik.

W niedzielę (3.04) studentki Akademii Zamojskiej - Aleksandra Osuch i Wiktoria Puzio - wzięły udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym. Dziewczyny zdobyły łącznie 5 medali i awansowały do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 26-29.05.2022 r.