Józefów. BeeActive Race

  • 07.08.2022, 22:34
  • Joanna Ferens
Józefów. BeeActive Race
W Józefowie na tzw. Gościńcu Fryszarkowskim odbyły się (06.08) rowerowe zawody jazdy indywidualnej na czas pn. BeeActive Race.

Chcemy promować zdrowy tryb życia – informował organizator wydarzenia, Artur Kozak z Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kolarzy „Miód Kozacki”:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponad 80 kolarzy amatorów miało do pokonania ok. 12 km trasę, a wśród nich była Joanna Skorupa z Innergy Racing Team:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie sportowe BeeActive Race ITT objęte jest patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. To cykl imprez sportowych, kolarskich organizowanych od ponad 3 lat na terenie województwa lubelskiego oraz województwa podkarpackiego.

Organizatorem BeeActive Race było Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy „Miód Kozacki” oraz S.C. Team Bystre wraz z gminami Józefów i Łukowa, GOK w Łukowej, Nadleśnictwem Józefów oraz Pszczelarzem Kozackim.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe