Zderzenie ciężarówek

  • 24.11.2022, 11:21 (aktualizacja 24.11.2022, 11:31)
  • Małgorzata Zaręba
Zderzenie ciężarówek
W czwartek rano (24.11) w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze utrudniania występowały na trasie Piaski – Lublin.

Na zjeździe z drogi S17 w kierunku Zamościa w miejscowości Piaski Wielkie doszło do zderzenia ciężarówek, a sprawcą tego zdarzenia był obywatel Ukrainy.  O przebiegu zdarzenia poinformowała st. asp. Elwira Domaradzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po intensywnych opadach śniegu na drogach może być ślisko. St. asp. Elwira Domaradzka apeluje do użytkowników dróg o dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie informuje, że z powodu opadów śniegu, które występują obecnie w całym naszym województwie oraz na niektórych odcinkach dróg możemy spotkać zajeżdżony śnieg i błoto pośniegowe. Zachowajmy ostrożność, szczególnie dojeżdżając do miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe