Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Złoty dublet studentki AZ

Dwa złote medale zdobyła Izabela Jastrząb studentka bezpieczeństwa narodowego Akademii Zamojskiej podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w halowej lekkiej atletyce.

Autor: Fot. Akademia Zamojska

Podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w halowej lekkiej atletyce20.01 w Lublinie rywalizacje odbyły sie w takich konkurencjach jak m.in. skok w dal, skok wzwyż, bieg na 60 m czy rzut piłką lekarską. Izabela Jastrząb, studentka Akademii Zamojskiej (I rok studiów magisterskich na kierunku bezpieczeństwo narodowe) zdobyła dwa złote medale: w biegu na 60 m (uzyskując wynik 7,66 s) oraz w skoku w dal (uzyskując wynik 5,09 m). W klasyfikacji drużynowej kobiet Akademia Zamojska zajęła trzecie miejsce na podium.