Czwartek, 21.03.2019

Kromka chleba Caritas

  • 18.09.2017, 08:30 (aktualizacja 19.09.2017 23:23)
  • Małgorzata Sobczuk
Kromka chleba Caritas Wiktor Sałek
Trwa ogólnopolska akcja Caritas Polska - „Kromka Chleba Caritas”.

Głównym jej celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na potrzebę dzielenia się, a także zwrócenie uwagi na potrzeby seniorów. Wydarzeniu towarzyszy hasło „Kromka chleba dla sąsiada”. Informuje Aneta Tryniecka, diecezjalny koordynator wolontariatu Caritas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Godzisz dowiedziała się jakie produkty możemy wkładać do specjalnie oznakowanych koszyków.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielę 24 września na rynkach polskich miast wolontariusze będą dzielili się chlebem z przechodniami na znak swojej stałej troski o los osób potrzebujących. Podobne święta będą odbywały się w parafiach, w których działają Parafialne Zespoły Caritas. W czasie ich trwania będą rozdawane zebrane wcześniej w sklepach dary. Więcej informacji o działaniach Caritas w Polsce w ramach akcji „Kromka chleba dla sąsiada” – www.kromka.caritas.pl.

Małgorzata Sobczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe