Niedziela, 24.02.2019

Jubileusz SP nr 4 w Zamościu

  • 12.10.2018, 10:58
  • Anna Niderla-Kudach
Jubileusz SP nr 4 w Zamościu
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu obchodzi jubileusz 30-lecia.

 Do świętowania placówka przygotowywała się już od kilku miesięcy. Jak one wyglądały powiedziała dyrektor szkoły Ewa Lorenz:

Uroczystości rozpoczęła uroczysta Msza św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski, której przewodniczył i homilię wygłosił bp diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek. Dalsza część obchodów ma miejsce w szkole:

W ramach jubileuszowych wydarzeń odbędzie się prawdziwy rycerski turniej. Turniej to już tradycja szkolna - powiedziała jego koordynatorka:

Podczas turnieju uczestnicy powalczą o tytuł Rycerza Króla Stefana Batorego: w iście rycerskich konkurencjach:

SP nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu została oddana do użytku publicznego 1.08.1988 r. 25.09.1998 r. odbyła się uroczystość nadania szkole imienia Stefana Batorego i wręczenia sztandaru. Więcej na temat dzisiejszych uroczystości jubileuszowych usłyszą Państwo w magazynie CPD po 16.35.

 

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe