Sobota, 24.08.2019

Mateusz Ferens

  • 18.04.2019, 08:21 (aktualizacja 18.04.2019, 08:47)
  • Małgorzata Kryk
Mateusz Ferens
Rafał Turczyn

W naszym mieście wspólnie z miastem Gdańsk już po raz czwarty w dn. 6 – 31.05.przeprowadzona zostanie kampania społeczna pn. „Rowerowy Maj”, która adresowana jest do uczniów szkół podstawowych. W roku ubiegłym organizatorem akcji był Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość, a w tym roku obowiązki organizacyjne przejął zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dyrektor zamojskiego OSiR-u Mateusz Ferens oraz koordynator miejski i pracownik OSiR Rafał Turczyn w rozmowie powiedzą jakie jest zainteresowanie kampanią oraz jakie szkoły podstawowe wezmą udział w tegorocznej akcji. W trakcie rowerowej inicjatywy wyłoniona zostanie najbardziej rowerowa: „szkoła”, „klasa” oraz „uczeń”, a najlepszym szkołom przyznane będą także środki pieniężne. Podsumowanie kampanii „Rowerowy Maj” zaplanowano na 14 czerwca, a dzień później, bo 15 czerwca odbędzie się rajd rowerowy „Eko Family Bike Tour Zamość”, którego I edycja odbyła się w roku ubiegłym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jazda rowerem zalecana jest wszystkim osobom, niezależnie od wieku. Zachęcamy, więc  wszystkich, którzy czasu lubią spędzać aktywnie na świeżym powietrzu do jazdy na rowerze. Jak przygotować się do sezonu rowerowego informuje ekspert.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe