Debiutancka płyta ks. Wojciecha Iwanickiego

  • 26.04.2019, 10:31
  • Anna Niderla-Kudach
Debiutancka płyta ks. Wojciecha Iwanickiego
„Nadzieja w Panu” – to tytuł debiutanckiej płyty ks. Wojciecha Iwanickiego, znanego naszym słuchaczom z audycji „Muzyczne Retrospekcje”.

Na krążek składa się 11 znanych, choć być może nieco zapomnianych utworów. Celem autora było ich przypomnienie, w nowej, świeżej odsłonie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tytuł płyty to jednocześnie tytuł jednego z utworów - mówi ks. Wojciech Iwanicki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Płyta „Nadzieja w Panu” jest cegiełką wspierającą remont w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, który mieści się na ul. Staszica w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Płytę ks. Wojciecha Iwanickiego będzie można otrzymać w naszych radiowych konkursach. Zapraszamy też do wysłuchania rozmowy z ks. Iwanickim oraz wydawcą płyty, Jarosławem Dudą, na antenie KRZ 1 maja.

 

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe