Biłgoraj. Święto Patrona w Katolickim Liceum

  • 21.10.2021, 16:43
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Święto Patrona w Katolickim Liceum
W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odbyło się (21.10) coroczne Święto Patrona Szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się od poświęcenia nowej figury Matki Bożej Fatimskiej. Następnie została odprawiona Msza św, której przewodniczył pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej biskup Marian Rojek. Księdza Biskupa powitali przedstawiciele uczniów i nauczycieli:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ze słowami powitania zwrócił się także dyrektor szkoły, ks. Witold Batycki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Biskup życzył całej społeczności szkolnej, a szczególnie uczniom klas pierwszych rozwijania swoich pasji i talentów oraz budowania w szkole atmosfery jedności i wspólnoty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bezpośrednio po Mszy św. nastąpiło uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, a młodzież z Grupy Teatralnej Katolickiego Liceum przedstawiła spektakl inspirowany nauczaniem Św. Jana Pawła II. Uroczystości zakończyło wręczenie nagród w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II i pamiątkowe zdjęcia z księdzem biskupem.

Joanna Ferens

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe