Narol. Koncert charytatywny dla Krystiana

  • 07.12.2022, 21:55
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Narol. Koncert charytatywny dla Krystiana
W Centrum Koncertowo - Wystawienniczym w Narolu, w niedzielę (11.12), odbędzie się „Koncert Charytatywny dla Krystiana”.

U chłopca został zdiagnozowany nowotwór złośliwy ośrodkowego układu nerwowego, przez który konieczna była operacja. Następnie Krystian musiał przejść przez kolejny zabieg, a teraz czeka go dalszy cykl chemioterapii. Dlatego środki zebrane na koncercie zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację chorego chłopca, mówi Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, Gabriela Kołodziej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Słodkie wypieki będzie można zakupić przed kościołem w Narolu w godz. od 9.00 do 13.30, natomiast rozpoczęcie koncertu zaplanowano o godz. 16.00.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe