Rusza Exodus Młodych w Zwierzyńcu

  • 04.07.2017, 11:18 (aktualizacja 04.07.2017, 11:33)
  • ks. Krystian Bordzań, Anna Niderla
Rusza Exodus Młodych w Zwierzyńcu Alicja Monastyrska
Rozpoczyna się Exodus Młodych w Zwierzyńcu. Dziś (4.07) pierwszy dzień radosnego świętowania młodych chrześcijan z naszej diecezji, które odbywa się pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

W ostatnich dniach przygotowania szły pełną parą. Chętnych, by przybyć do Zwierzyńca nie brakuje – powiedziała Natalia Marzec, szefowa sekretariatu Exodusu. Rozmawiał z nią ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Śpiewy podczas spotkania animuje schola, która starannie się do tego przygotowuje podczas warsztatów – mówi ks. Piotr Spyra, wicedyrektor Exodusu Młodych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W gotowości są również służby porządkowe – zapewnia ich opiekun, alumn Radosław Łukasiewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ważną rolę podczas Exodusu pełnią wolontariusze. Dlaczego decydują się na to, by zaangażować swoje siły i czas podczas tych wyjątkowych 4 dni, powiedziały ks. Krystianowi Bordzaniowi wolontariuszki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Otwarcie VII Exodusu Młodych już dziś o godz. 14.30. Młodzież będzie wspólnie modlić się, bawić i świętować do piątku 7 lipca.

ks. Krystian Bordzań, Anna Niderla

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe