Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 19:56
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Lubaczów. Festiwal Turystyki Rowerowej zakończony

15 września na lubaczowskim Rynku podsumowano tegoroczną edycję Festiwalu Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”.
Lubaczów. Festiwal Turystyki Rowerowej zakończony
Autor: Iwona Buczko

To wydarzenie rozpoczęło się 12 czerwca br. i było kontynuacją organizowanych w ubiegłych latach lubianych przez uczestników „Roztoczańskich Rajdów Rowerowych Green Velo”. Podobnie było i w tym roku, i pomimo pandemii koronawirusa Festiwal Turystyki Rowerowej cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników, mówi Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek:

POSŁUCHAJ

Oprócz poprawy kondycji fizycznej Festiwal dawał także możliwość wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Dla autorów najlepszych selfie z trasy losowano co dwa tygodnie gadżety rowerowe, a dla twórców najlepszych filmów z trasy czekały 2 rowery trekkingowe. Nie było łatwo taki film przygotować stwierdza, zwyciężczyni w głosowaniu internetowym na najlepszy film z Festiwalu, Anna Nieckarz:

POSŁUCHAJ

Festiwal dał także możliwość poznania bardzo urokliwych miejsc, które są przecież dla wszystkich na wyciągnięcie ręki, dodaje zwyciężczyni w głosowaniu jury na najlepszy film z Festiwalu, Joanna Hypiak:

POSŁUCHAJ

Organizatorem imprezy był Starosta Lubaczowski wraz z Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Stowarzyszeniem Geoturystycznym „Roztocze Wschodnie”. A patronat medialny nad wydarzeniem objęło m.in. Katolickie Radio Zamość.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A