Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Sukcesy zawodników KS "Agros" Zamość

12 medali, w tym 6 złotych to podsumowanie znakomitego startu polskich lekkoatletów podczas mistrzostw Europy w Amsterdamie.
Sukcesy zawodników KS "Agros" Zamość

Ten dorobek dał pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej. Pod względem liczby zdobytych krążków to najlepszy występ od 50. lat. Na podium Mistrzostw Europ z w Amsterdamie stanął  Paweł Fajdek, zawodnik KS Agros Zamość, który zdobył złoto. Nasz mistrz po raz kolejny nie zawiódł. Udowodnił, że jest najlepszy ponieważ zaliczył trzy próby powyżej 80 m. Fajdek był bezkonkurencyjny ponieważ żaden z innych rywali do tego wyniku się nie zbliżył.
Nasi reprezentanci po raz pierwszy w historii wygrali klasyfikację medalową , co jest dowodem po na to, że na miesiąc przed igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro nasza kadra jest w znakomitej formie.  


Na pochwałę zasługuje także Klaudia Luterek, zawodniczka KS Agros Zamość, która w Nowej Rudzie podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów w kat. 53 kg wywalczyła brąz.

 


                    Serdecznie gratulujemyPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A