Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:26
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Memoriał szachowy ku pamięci Bronisława Pekosińskiego za nami

Wytrzymałość, odporność na stres, koncentracja, odpowiedzialność za podjęte decyzje oraz szlachetność. Te właśnie cechy charakteru wyróżniają każdego szachistę.
Memoriał szachowy ku pamięci Bronisława Pekosińskiego za nami

W muzeum „szachy świata” w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu w sobotę (30.04) zorganizowany został kolejny, bo drugi turniej pn. „Zamojskie Memoriały Szachowe”. Wszyscy zawodnicy zostali sklasyfikowani na kategorie wiekowe. Jakiemu wybitnemu szachiście poświęcone były sobotnie rozgrywki informuje Andrzej Czochra, prezes Zamojskiego Klubu Szachowego.

POSŁUCHAJ


Turniej adresowany był do wszystkich, a uczestniczyli w nim nie tylko szachiści z Zamościa i naszych okolic.

POSŁUCHAJ

Andrzej Czochra dodał, że zawodnicy otrzymali pamiątkowe upominki.
POSŁUCHAJ

Kolejnym wydarzeniem szachowym, które zaplanowano w sobotę (14.05) będą rozgrywki poświęcone Józefowi Rybakowi.

POSŁUCHAJ

Andrzej Czochra dodał, że po przerwie spowodowanej pandemią niebawem odbędą się kolejne, cieszące się ogromną popularnością turnieje.

POSŁUCHAJ

Andrzej Czochra podkreślił, że szachiści zrzeszeni w „Zamojskim Klubie Szachowym” są jednocześnie członkami Polskich Szachistów.

POSŁUCHAJ

Miejsce kolejnych rozgrywek organizatorowi wydarzenia nie jest jeszcze znane. Jednak wszystkich szachistów zachęcamy do zapisów. W zbliżających się turniejach życzymy dużo powodzenia.

 

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A