Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Policja zabezpiecza Międzynarodowy Wyścig Kolarski. Uwaga na utrudnienia w powiecie zamojskim

Od wtorku do najbliższego piątku (09-12.08) ulicami naszego regionu odbywa się 66. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Przyjaźni polsko - ukraińskiej. Na drogach naszego regionu występują spore utrudnienia w ruchu, a gdzie?
Policja zabezpiecza Międzynarodowy Wyścig Kolarski. Uwaga na utrudnienia w powiecie zamojskim

Autor: Fot. KMP w Zamościu

We wtorek (09.08) uroczyście rozpoczęto kolarskie zmagania na ulicy Wyszyńskiego w Zamościu. Kolarze przejechali przez powiat zamojski i biłgorajski, a meta zlokalizowana była przed Urzędem Miasta w Szczebrzeszynie. Z kolei w środę (10.08), a więc wczoraj odbyła się jazda indywidualna na czas. Start i meta wyścigu zorganizowana została w Żdanowie. Natomiast w godzinach popołudniowych kolarze przemierzyli trasę ze Żdanowa do Zamościa, a nad bezpieczeństwem kolarzy i uczestników ruchu drogowego czuwali mundurowi, o czym informuje asp. szt. Dorota Krukowska - Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Natomiast na czwartek (11.08), a więc na dzień dzisiejszy zapanowano jazdę grupową. Kolarze wystartowali o godz. 10.00 z miejscowości Łapiguz i po południu zawitają w Zamościu. Asp. szt. Dorota Krukowska - Bubiło informuje, że w godz. 13.30 - 14.30 kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu, bo ul. Wyszyńskiego w Zamościu będzie nieprzejezdna.
POSŁUCHAJ

W ostatnim dniu wyścigu w piątek (12.08) kolarze rozpoczną zmagania ze startu honorowego o godzinie 10:00 w miejscowości Żdanów, a meta zlokalizowana będzie na ul. Wyszyńskiego przy hotelu „Jubilat”w Zamościu. Piątkowe wydarzenie poprowadzi przez powiaty zamojski i tomaszowski, a jakimi miejscowościami poprowadzi wyścig?

POSŁUCHAJ
Asp. szt. Dorota Krukowska - Bubiło informuje, że także w piątek (12.08), a wiec jutro wystąpią utrudnienia w ruchu. W godz. 12.10 - 13.30 nieprzejezdna będzie ul. Wyszyńskiego w Zamościu.
POSŁUCHAJ

Piątkowe (12.08) wydarzenie poprowadzi także przez powiat tomaszowski, gdzie nad nad bezpieczeństwem uczestników ruchu czuwać będą mundurowi, o czym informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim sierż. szt. Małgorzata Pawłowska.


POSŁUCHAJ

Asp. szt. Dorota Krukowska - Bubiło informuje, że nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą policjanci.
POSŁUCHAJ

Apelujemy do kierowców o cierpliwość, wzmożoną czujność i zwracanie uwagi na polecenia wydawane przez policjantów i inne służby zabezpieczające wyścig.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze