Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 18:56
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Cenne drewno. Rozstrzygnięcie konkursu

Przygotowaliśmy dla słuchaczy audycji "Leśne Radio" specjalny konkurs! Były cztery zadania, cztery pytania i cenne nagrody do wygrania!
Cenne drewno. Rozstrzygnięcie konkursu


1) W jaki sposób wybiera się cenne drewno?

2) Czym różni się submisja od standardowej aukcji drewna?

3) Jaką najwyższą cenę za 1 m3 surowca udało się osiągnąć podczas VIII submisji drewna cennego w Krasnymstawie?

4) Wiersz lub opowiadanie o cennych drzewach. Forma dowolna. 


Odpowiedzi można było odszukać po odsłuchaniu audycji z 18 listopada [KLIKNIJ TUTAJ]

Zwyciężczynią konkursu została Pani Iwona Siwczak z Elizówki. Gratulujemy!

Odpowiedzi na pytania konkursowe są następujące:

1.Cenne drewno - drewno charakteryzujące się niezwykłymi walorami, nie posiadające wad, specyficzne, wyselekcjonowane, ma cechy: miąższość, bez sęków.

2.Na submisji znajduje się dużo cennego drewna, ładnego, skierowane dla poszczególnych odbiorców, oferenci składają ofertę na daną sztukę po czym oferta jest rozpatrywana, wygrywa największa wartość za los.

3.Najwyższe osiągnięte ceny za 1 m3 drewna przedstawiają się następująco:- dąb: 4 310,00 zł (pochodzący z Nadleśnictwa Lubartów),dąb czerwony: 1 354,00 zł (pochodzący z Nadleśnictwa Krasnystaw), jesion: 1 206,00 zł (pochodzący z Nadleśnictwa Mircze).

4.Cenne drewno to rzecz niesłychana,
chcesz je kupić?
przyjdź z rana
na submisję
duży wybór tutaj mamy i wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

Fundatorem nagród byli: Centrum Informacyjne Lasów Państwowych. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie, Nadleśnictwo Krasnystaw oraz Wydawnictwo Zakamarki. 

Po odbiór nagród należy zgłosić się osobiście w Dziale Promocji i Reklamy Katolickiego Radia Zamość, ul. H. Jana Zamoyskiego 1 w Zamościu, od poniedziałku do piątku, od 8 do 16. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A