Rajd rowerowy pn. „Rodzina, rower radość”

  • 26.08.2021, 09:53 (aktualizacja 26.08.2021, 10:00)
  • Małgorzata Zaręba
Rajd rowerowy pn. „Rodzina, rower radość”
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu już po raz kolejny zaprasza wszystkich zainteresowanych na rajd rowerowy pn. „Rodzina, rower radość”.

Rajd, który miał odbyć się w czerwcu przełożono ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, ale odbędzie się on już wkrótce, bo zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego w dn. 4.09 (sobota), o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O trasie i atrakcjach jakie czekać będą na wszystkich uczestników informuje Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nad bezpieczeństwem rowerzystów jak co roku czuwać będą mundurowi z zamojskiej policji. Warto wziąć udział w imprezie ponieważ podobnie jak w latach ubiegłych do wygrania będzie rower i bony towarowe ufundowane przez sponsorów. Zapisy przyjmowane są przez formularz elektroniczny do przyszłego czwartku (02.09). Udział w rajdzie jest bezpłatny i liczba miejsc ograniczona, wiec o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w rajdzie, a szczególnie rodziny z dziećmi. Elektroniczne zapisy przyjmowane są na stronie zamojskiego OSiR kliknij

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe