Krzesimir Dębski: „Nic nie jest w porządku. Wołyń”

  • 09.12.2016, 23:12 (aktualizacja 12.12.2016, 10:34)
  • Anna Głowacka
Krzesimir Dębski: „Nic nie jest w porządku. Wołyń”
W Centrum Edukacji Ekologicznej w Cieszanowie odbyło się (09.12) spotkanie autorskie z Krzesimirem Dębskim, dyrygentem, znanym kompozytorem muzyki współczesnej i filmowej.

Jednak temat spotkanie nie był związany z muzyką a dotyczył wydanej przez artystę książki „Nic nie jest w porządku. Wołyń”, w której opisuje wspomnienia swoich rodziców, związane z tragedią rozgrywającą się na Wołyniu. Krzesimir Dębski w rozmowie z Anną Głowacką wyjaśnił, że odczuwał potrzebę wydania tej książki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

To „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego, jako pierwszy pokazał ludziom prawdę historyczną związaną z wydarzeniami, które rozgrywały się w latach 1943 - 1944 - dodał Krzesimir Dębski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Książka „Nic nie jest w porządku. Wołyń” wywołała lawinę spotkań autorskich.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie, Urząd Miasta i Gminy Cieszanów oraz Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Anna Głowacka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe