Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Dzień dziecka na sportowo

W najbliższą sobotę (1.06), kiedy przypada Dzień Dziecka zamojski OSiR zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do lat 18 na wydarzenie ph. „Dzień Dziecka na sportowo”. W tym dniu wiec z obiektów zamojskiego OSiR będzie można skorzystać bezpłatnie.
Dzień dziecka na sportowo

Darmowy wstęp upoważnia do skorzystania z siłowni obiektów kortów tenisowych, które znajdują się na terenie OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz z basenu przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu. Do aktywnego spędzenia dnia dziecko na sportowo zaprasza Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR-u.

POSŁUCHAJ

Na krytej pływalni można skorzystać z basenów i atrakcji wodnych typu; zjeżdżalnia, jacuzzi, bicze wodne i gejzery, a wszystkie dzieci z okazji święta otrzymają od OSiR-u także słodki upominek. Przypominamy, że obiekty sportowe OSiR czynne są codziennie w godz. 6.00 – 22.00.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia