Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Dzień Dziecka na os. Zamoyskiego

Na terenach zielonych na os. Zamoyskiego w Zamościu w piątek (31.05) z okazji Dnia Dziecka dla uczniów szkoły podstawowej Nr 4 zorganizowano liczne zabawy.
Dzień Dziecka na os. Zamoyskiego

Dzieci i młodzież mogły przy rytmie muzyki wziąć udział w występach tanecznych, a także wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach. W programie imprezy znalazły się liczne zabawy dla wszystkich grup wiekowych.

POSŁUCHAJ

Pogoda w tym dniu dopisała, a dla dzieci przygotowano konkurencje sportowo – rekreacyjne oraz poczęstunek.
POSŁUCHAJ

Impreza z okazji Dnia Dziecka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a z tej okazji dla najmłodszych przygotowano liczne nagrody niespodzianki.
POSŁUCHAJ

Zbliża się zakończenie roku szkolnego. W czwartek (30.05) w Lublinie odbyło się rozdanie nagród laureatom konkursów kuratoryjnych. Z wszystkich zamojskich szkół uczniowie szkoły podstawowej Nr 4 zajęli I miejsce.
POSŁUCHAJ

Uczniowie SP Nr 4 osiągają liczne sukcesy w sferze naukowej i sportowej. Aby dzieci chętnie przychodziły do szkoły po wakacjach zmieniony będzie budynek placówki i wystój wokół szkoły ponieważ pojawi się więcej zieleni.
POSŁUCHAJ

W czasie pozalekcyjnym i w okresie wakacyjnym z terenu przyszkolnego chętnie korzystają dzieci, młodzież oraz mieszkańcy pobliskiego osiedla.

POSŁUCHAJ

Głównymi celami imprezy było uczczenie Dnia Dziecka na świeżym powietrzu, promocja wspólnego spędzania czasu wolnego oraz integracja. Dla uczestników imprezy Rejonowe WOPR w Zamościu zaprezentowało nowoczesny sprzęt ratowniczy wykorzystywany w wodzie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze