Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ruszyły zapisy na rajd rowerowy

Wzorem roku ubiegłego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym.
Ruszyły zapisy na rajd rowerowy

Tym razem rajd odbędzie się ph. „Rodzina, rower, radość”. Rajd zaplanowano na sobotę (15.06) o godz. 10.00, ze startem na rynku Wielkim, a metą nad zamojskim zalewem. Trasa rajdu poprowadzi uliczkami miasta, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR-u.

POSŁUCHAJ

Start zaplanowano o godz. 10.00, a powrót po południu.
POSŁUCHAJ

Punktem docelowym rajdowiczów będzie zamojski zalew, znajdujący się za Rotundą, gdzie odbędzie się szereg atrakcji.

POSŁUCHAJ


W roku ubiegłym pomimo,że pogoda nie dopisała rajd ph. Eko Family Bike Tour” ciszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział: dzieci, młodzież, dorośli i cale rodziny. Nad bezpieczeństwem czuwali mundurowi z zamojskiej policji. Warto zgłosić się na rajd ponieważ podobnie jak rok temu dla sympatyków jazdy rowerowej do wygrania będzie rower i bony towarowe ufundowane przez sponsorów.

POSŁUCHAJ


Zgłoszenia na rajd już ruszyły i prowadzone będą także w dniu rajdu.
POSŁUCHAJ

Udział w rajdzie jest bezpłatny, zatem wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A