Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Ruszyły zapisy na rajd rowerowy

Wzorem roku ubiegłego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym.
Ruszyły zapisy na rajd rowerowy

Tym razem rajd odbędzie się ph. „Rodzina, rower, radość”. Rajd zaplanowano na sobotę (15.06) o godz. 10.00, ze startem na rynku Wielkim, a metą nad zamojskim zalewem. Trasa rajdu poprowadzi uliczkami miasta, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR-u.

POSŁUCHAJ

Start zaplanowano o godz. 10.00, a powrót po południu.
POSŁUCHAJ

Punktem docelowym rajdowiczów będzie zamojski zalew, znajdujący się za Rotundą, gdzie odbędzie się szereg atrakcji.

POSŁUCHAJ


W roku ubiegłym pomimo,że pogoda nie dopisała rajd ph. Eko Family Bike Tour” ciszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział: dzieci, młodzież, dorośli i cale rodziny. Nad bezpieczeństwem czuwali mundurowi z zamojskiej policji. Warto zgłosić się na rajd ponieważ podobnie jak rok temu dla sympatyków jazdy rowerowej do wygrania będzie rower i bony towarowe ufundowane przez sponsorów.

POSŁUCHAJ


Zgłoszenia na rajd już ruszyły i prowadzone będą także w dniu rajdu.
POSŁUCHAJ

Udział w rajdzie jest bezpłatny, zatem wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego