Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 20:32
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Ruszyły zapisy na rajd rowerowy

Wzorem roku ubiegłego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym.
Ruszyły zapisy na rajd rowerowy

Tym razem rajd odbędzie się ph. „Rodzina, rower, radość”. Rajd zaplanowano na sobotę (15.06) o godz. 10.00, ze startem na rynku Wielkim, a metą nad zamojskim zalewem. Trasa rajdu poprowadzi uliczkami miasta, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR-u.

POSŁUCHAJ

Start zaplanowano o godz. 10.00, a powrót po południu.
POSŁUCHAJ

Punktem docelowym rajdowiczów będzie zamojski zalew, znajdujący się za Rotundą, gdzie odbędzie się szereg atrakcji.

POSŁUCHAJ


W roku ubiegłym pomimo,że pogoda nie dopisała rajd ph. Eko Family Bike Tour” ciszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział: dzieci, młodzież, dorośli i cale rodziny. Nad bezpieczeństwem czuwali mundurowi z zamojskiej policji. Warto zgłosić się na rajd ponieważ podobnie jak rok temu dla sympatyków jazdy rowerowej do wygrania będzie rower i bony towarowe ufundowane przez sponsorów.

POSŁUCHAJ


Zgłoszenia na rajd już ruszyły i prowadzone będą także w dniu rajdu.
POSŁUCHAJ

Udział w rajdzie jest bezpłatny, zatem wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii