Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Koncert Chwały w Biłgoraju

Już po raz piąty na placu przy OSiRze w Biłgoraju odbył się (20.06) Koncert Chwały zorganizowany przez biłgorajskie parafie.
Koncert Chwały w Biłgoraju

Koncert chwały to przede wszystkim adoracja Chrystusa Eucharystycznego obecnego w Najświętszym Sakramencie – wyjaśniał jeden z organizatorów wydarzenia, ks. Adam Malinowski:

POSŁUCHAJ

Jak tłumaczyła jedna z uczestniczek, Halina Dechnik, udział w koncercie to pokazanie swojej przynależności do Chrystusa:

POSŁUCHAJ

Eucharystia jest dla mnie najważniejszym elementem życia – podkreślał Tomasz Zych:

POSŁUCHAJ

Wszystkim zaangażowanym w organizację koncertu dziękował ks. Karol Jędruszczak:

POSŁUCHAJ

Koncert zgromadził wielu mieszkańców miasta, którzy chcieli pomodlić się i uwielbiać Pana Boga poprzez radość i chrześcijańską muzykę. Koncert był również dziękczynieniem za wizytę Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu, dlatego też pieśni przeplatane były naukami Papieża Polaka.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Zamoscianka Treść komentarza: Pani Zuzanna jest super specjalistą. Korzystamy z moim pieskiem z jej pomocy i nigdy nas nie zawiodła. Zawsze życzliwa, spokojna, cierpliwa. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 14:24 Źródło komentarza: Zuzanna Denis Autor komentarza: Maria Lucyna Darda Treść komentarza: Dziękuję niezwykle sympatycznej Pani redaktor Annie Niderla-Kadach za profesjonalnie stawiane pytania i wyrozumiałość dla wyróżnionych osób, którym trema odbierała głos. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zasłużeni dla Lubyczy Autor komentarza: Podpis Treść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANI Data dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28 Źródło komentarza: Anna Łyś Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Pozdrowienia dla Pani Eweliny Data dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42 Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia Polańska Autor komentarza: Bogusława z Zamościa Treść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏 Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49 Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka Kościelnego Autor komentarza: MM Treść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23 Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w Leżajsku