Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 06:25
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Eliminacje do Mistrzostw Polski i wielki finał Plaży Open

Przed nami jubileuszowa, 10. edycja Plaży Open. W czwartek (27.06) rozegrany zostanie turniej amatorów. Eliminacje do Mistrzostw Polski i wielki finał zaplanowano w dn. 28-30.06 na płycie zamojskiego Rynku Wielkiego.
Eliminacje do Mistrzostw Polski i wielki finał Plaży Open

Ogólnopolski cykl turniejów siatkówki plażowej odbędzie się w Białymstoku, Łodzi, Mysłowicach, Rybniku i Zamościu. Prezydent Miasta Zamość, Andrzej Wnuk poinformował, że pod względem organizacyjnym władze miasta jak zawsze stanął na wysokości zadania.

POSŁUCHAJ

Dyrektor organizacyjny Marcin Strządała przyznał wydarzenie transmitowane będzie na żywo.

POSŁUCHAJ


Zgodnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej na terenie zamojskiego OSiR usytuowane będą trzy pełnowymiarowe boiska. Dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens poinformował, że prace przygotowawcze do Plaży Open m. in nawożenie piachu już się rozpoczęły

POSŁUCHAJ

Boiska do siatkówki plażowej będą zabezpieczone także przed deszczem.

POSŁUCHAJ


Podczas Plaży Open dla kibiców przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji m.in. konkursy sportowe z nagrodami. Dla widzów dostępne będą także zimne i gorące atrakcje tj; jacuzzi, sauna, kriokomora oraz gra planszowa. Natomiast w sobotę (29.06) odbędzie się dyskoteka z muzyką klubową na plaży. Podczas rozgrywek Plaży Open zaprezentuje się ok. 50 siatkarskich duetów Na płytę Rynku Wielkiego nawiezione zostanie 200 ton piachu, który po Plaży Open wykorzystany będzie na potrzeby zamojskiego kąpieliska.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A