Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama naNOVO

Bądźmy tam

Trzeba jej teraz dużo, a dawców w wakacje jest mniej. Mowa oczywiście o krwi. Terenowe akcje jej poboru są organizowane w wielu miejscach naszego regionu. Jedną z nich jest „Wakacyjne doładowanie krwi”, które odbędzie się w niedzielę w świetlicy wiejskiej w Mokrem koło Zamościa.
Bądźmy tam

Pobór krwi trwać będzie od godz. 8:00 do 14:00, a sama akcja, jak tłumaczy Piotr Kudyk, prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość, organizowana jest w ramach „Bitwy Sołectw – do Ostatniej Kropli Krwi”.

POSŁUCHAJ

Do udziału w akcji zaproszone są nie tylko osoby mieszkające na terenie Zamojszczyzny. Organizatorzy czekają na całe rodziny i zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. Mówi Rafał Kamiński, zastępca prezesa Klubu Honorowych Dawców Krwi.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, że kolejna, ostatnia już w tym roku akcja w ramach „Bitwy Sołectw – do Ostatniej Kropli Krwi” odbędzie się dopiero 10 listopada w Szkole Podstawowej w Płoskiem, tym bardziej więc zachęcamy do tego, by wybrali się Państwo w najbliższą niedzielę do świetlicy wiejskiej w Mokrem.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III