Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Ruszyły "Spotkania z historią"

Rozpoczął się Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z historią".
Ruszyły "Spotkania z historią"

16 filmów dokumentalnych, konkurs na statuetkę „Perła Renesansu” oraz wydarzenia towarzyszące. Rozpoczął się Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Festiwal rozpoczął dzisiaj (14.08) pokaz pozakonkursowy filmów z regionu.

POSŁUCHAJ

15 sierpnia na ekranie kina zobaczymy już propozycje konkursowe.

POSŁUCHAJ

Twórcą jednego z wyświetlanych filmów pt. „Ogród profesora Milera”, jest zastępca dyrektora zamojskiego ZOO, Łukasz Sułowski.

POSŁUCHAJ

To była wyjątkowa postać – podkreślił autor filmu.

POSŁUCHAJ

Z roku na rok „Spotkania z historią” cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród zainteresowanych historią.

POSŁUCHAJ

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią" to wspólna inicjatywa TVP Historia, Centrum Kultury Filmowej „Stylowy" w Zamościu oraz Miasta Zamość. Potrwa do 17.08. Wstęp jest wolny, a wejściówki na seanse należy odebrać w kasie kina. Liczba miejsc jest ograniczona. Program dostępny jest na stronie www.zamoscfilmfestival.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia Zamość