Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Cieszanów Rock Festiwal to nie tylko muzyka

Podczas Cieszanów Rock Festiwal odbywają się rozliczne koncerty.
Cieszanów Rock Festiwal to nie tylko muzyka

Autor: Ks. Mariusz Pastuszak

Fani muzyki rockowej przybywają z całej Polski. Znajdują się tam także rodziny z małymi dziećmi. A o zespołach, które podczas pierwszego dnia koncertowania, zdobyły największe uznanie, opowiadają nam uczestnicy Festiwalu:

POSŁUCHAJ

To są między innymi zespoły, których obecnie słuchają młodzi ludzi. A jakich zespołów słuchało się dawniej, mówi gitarzysta, wokalista, kompozytor oraz autor tekstów i lider punkowej grupy KSU, Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk:

POSŁUCHAJ

Na cieszanowskiej scenie występują nie tylko rockowe zespoły. Wraz z zespołem Łydka Grubasa wystąpił ubiegłoroczny hit Festiwalu, Zespół Śpiewaczy „Niezapominajki” z Cieszanowa. O pomyśle połączenia tych gatunków muzycznych mówi, wokalistka „Niezapominajek”, Maria Kida:

POSŁUCHAJ

Zamysłem organizatorów Festiwalu jest także uwiecznienie tych spotkań dla kolejnych pokoleń dodaje, twórca festiwalowej strefy aktywności, City NGO, Marcin Kurnik:

POSŁUCHAJ

Gdyby ktoś chciał wziąć w nich udział, to ma taką możliwość, jeszcze dzisiaj podczas ostatniego dnia festiwalu.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa