Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Zamojski Klub Morsa rozpoczął sezon 2016/2017.

Utrzymanie dobrej sprawności ciała i zdrowia, zwiększenie odporności na choroby, poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego oraz terapia na depresje i problemy emocjonalne. Takie właśnie korzyści dostrzegają morsy.
Zamojski Klub Morsa rozpoczął sezon 2016/2017.

Dlatego w dniu wczorajszym (23.10) miłośnicy zimnych kąpieli rozpoczęli sezon 2016 / 2017 nad Zalewem Miejskim w Zamościu.
Jarosław Turlewicz, założyciel Zamojskiego Klubu Morsa, który morsem jest od 9 lat wyjaśnił jakie korzyści zdrowotne wynikają z systematycznych kąpieli wodnych.

POSŁUCHAJ

Urszula, która morsuje od ubiegłego sezonu stwierdziła, że morsy to  pozytywne osoby, dlatego zimną wodę rozgrzewa panująca atmosfera.
POSŁUCHAJ

W wejściu do wody wzięli udział stali uczestnicy morsowania oraz nowi, dla których było to pierwsze zetknięcie z zimną wodą w okresie jesienno – zimowym. Wspólną kąpiel zapoczątkowała krótka rozgrzewka, po czym morsy zanurzyli się do głowy w wodzie. A jakie uczucia towarzyszyły morsom po wyjściu z wody?
POSŁUCHAJ

Morsem może zostać każdy, dlatego aby wejść do wody warto zaopatrzyć się w asortymenty wodne, o czym informuje Jarosław Turlewicz
POSŁUCHAJ

Uczestnicy Zamojskiego Klubu Morsa spotykają się nad zamojskim Zalewem Miejskim co tydzień w każdą niedziele o godz.12.00

                                                                                                Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy


Filmy:

Kliknij aby odtworzyć


Kliknij aby odtworzyć


Kliknij aby odtworzyć


Więcej o morsach usłyszymy w Rozmowie Dnia, w środę (26.10) o godz. 11.15, 15.40 (powtórka).
Gościem rozmowy będzie Jarosław Turlewicz, założyciel Zamojskiego Klubu Morsów oraz morsy.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze