Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Zamojski Klub Morsa rozpoczął sezon 2016/2017.

Utrzymanie dobrej sprawności ciała i zdrowia, zwiększenie odporności na choroby, poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego oraz terapia na depresje i problemy emocjonalne. Takie właśnie korzyści dostrzegają morsy.
Zamojski Klub Morsa rozpoczął sezon 2016/2017.

Dlatego w dniu wczorajszym (23.10) miłośnicy zimnych kąpieli rozpoczęli sezon 2016 / 2017 nad Zalewem Miejskim w Zamościu.
Jarosław Turlewicz, założyciel Zamojskiego Klubu Morsa, który morsem jest od 9 lat wyjaśnił jakie korzyści zdrowotne wynikają z systematycznych kąpieli wodnych.

POSŁUCHAJ

Urszula, która morsuje od ubiegłego sezonu stwierdziła, że morsy to  pozytywne osoby, dlatego zimną wodę rozgrzewa panująca atmosfera.
POSŁUCHAJ

W wejściu do wody wzięli udział stali uczestnicy morsowania oraz nowi, dla których było to pierwsze zetknięcie z zimną wodą w okresie jesienno – zimowym. Wspólną kąpiel zapoczątkowała krótka rozgrzewka, po czym morsy zanurzyli się do głowy w wodzie. A jakie uczucia towarzyszyły morsom po wyjściu z wody?
POSŁUCHAJ

Morsem może zostać każdy, dlatego aby wejść do wody warto zaopatrzyć się w asortymenty wodne, o czym informuje Jarosław Turlewicz
POSŁUCHAJ

Uczestnicy Zamojskiego Klubu Morsa spotykają się nad zamojskim Zalewem Miejskim co tydzień w każdą niedziele o godz.12.00

                                                                                                Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy


Filmy:

Kliknij aby odtworzyć


Kliknij aby odtworzyć


Kliknij aby odtworzyć


Więcej o morsach usłyszymy w Rozmowie Dnia, w środę (26.10) o godz. 11.15, 15.40 (powtórka).
Gościem rozmowy będzie Jarosław Turlewicz, założyciel Zamojskiego Klubu Morsów oraz morsy.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A