Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Paary. Dożynki Gminno – Parafialne 2019

Paary. Dożynki Gminno – Parafialne 2019

Autor: Ks. Mariusz Pastuszak

W Paarach odbyły się (18.08) Dożynki Gminno – Parafialne. Organizatorami były Gmina Susiec i Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla w Hucie Różanieckiej. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele filialnym w Paarach. Podczas której został pobłogosławiony chleb i wieńce dożynkowe. Po Eucharystii wszyscy obecni udali się na plac dożynkowy na dalszą część uroczystości. Dożynki są czasem dziękczynienia, mówi Administrator Parafii Huta Różaniecka, ksiądz Piotr Lizakowski:

POSŁUCHAJ

Praca na roli nie jest lekka, ale satysfakcjonująca, dodaje Starościna Dożynek, Beata Sienkiel:

POSŁUCHAJ

Miejscowość w której odbywają się dożynki jest co roku inna, mówi Wójt Gminy Susiec, Zbigniew Naklicki:

POSŁUCHAJ

Dla wszystkich licznie przybyłych gości czekały występy zespołów śpiewaczych z Gminy Susiec i nie tylko, stoiska z potrawami regionalnymi, warsztaty garncarskie, i wiele innych atrakcji.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A