Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:07
Reklama

Lublin. Europejski Festiwal Smaku

Europejski Festiwal Smaku w Lublinie trwa już cały tydzień.
Lublin. Europejski Festiwal Smaku

Jest to jedno z większych wydarzeń organizowanych na terenie wschodniej Polski. W 11. edycji Festiwalu, motywem przewodnim jest obchodzona w tym roku 450 rocznica zawarcia unii polsko-litewskiej, zwanej Unią Lubelską. Sam Festiwal rozpoczął się 2 września, a najbardziej smakowite części tego wydarzenia przypadają na najbliższy weekend.
W sobotę (07.09) będzie można skosztować jak smakuje śniadanie po lubelsku, i dowiedzieć się czy nalewki litewskie są nadal godne królewskiego podniebienia. A wieczorem spotkać się z gwiazdami ekranu, prezentującymi pokaz mody polskich projektantów.
O tym wydarzeniu opowiada, organizator pokazu mody, „Gwiazdy smakują Lubelszczyznę”, Małgorzata Kotwica:

POSŁUCHAJ

Zorganizowana impreza ma charakter charytatywny.

POSŁUCHAJ

Smakowity dzień podsumowują koncerty: Pawła Małaszyńskiego i Cochise a także Pablopavo i Ludzików.
Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A