Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

45 Rajd „Miłośników Roztocza”

45 Rajd „Miłośników Roztocza” odbędzie się 14.09 (sobota) na Roztoczu Wschodnim z metą w Hucie Lubyckiej gm. Lubycza Królewska. Sympatycy turystyki pieszej będą wędrować szlakami pieszymi, a będą mieli co zwiedzać.
45 Rajd „Miłośników Roztocza”

Huta Lubycka to wioska, gdzie kiedyś produkowane były piece. Jest tutaj kaplica NMP Królowej Polski, filia parafii Lubycza Królewska oraz miejsce na obozowisko turystyczne, a dalej małe oczko wodne. Jak zawsze Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Zamościu organizuje trzy trasy do wyboru od kilku do kilkunastu kilometrów. Na rajd zaprasza prezes PTTK w Zamościu Edward Słoniewski.

POSŁUCHAJ


Na trasie będzie można zobaczyć ciekawe miejsca.
POSŁUCHAJ


Edward Słoniewski poinformował o miejscach jakie zobaczą turyści.

POSŁUCHAJ

Meta u zbiegu wszystkich tras zlokalizowana będzie w Hucie Lubyckiej.

POSŁUCHAJ


Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto i Gmina Lubycza Królewska.

 


 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A