Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Zamojska Liga Boccia

Polski Związek Boccia i Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu w dn. 5.10 zorganizowali Puchar Polski w Bocci.
Zamojska Liga Boccia

Zawody te odbyły się w hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.  Zasady gry w boccie są proste, dlatego co roku uprawia ją coraz więcej osób i są to nie tylko niepełnosprawni.

POSŁUCHAJ

Zamość reprezentowały dwie drużyny, a celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników, którzy mogliby dołączyć do składu kadry narodowej, by w przyszłości móc reprezentować nasz kraj na zawodach. W tegorocznym Pucharze Polski w Bocci zawodnicy reprezentujący nasz region poradzili sobie bardzo dobrze.
POSŁUCHAJ

Raz w miesiącu na nawierzchni wielofunkcyjnej hali tenisowej OSiR odbywa się Zamojska Liga Boccia. Kto bierze udział w rozgrywkach powiedział Ireneusz Klimek.

POSŁUCHAJ

W bocci wyróżniamy kategorie sprawnościowe takie jak: BC1, BC2, BC3,BC4 i BC5, które zależne są od stopnia sprawności. Ze względu na zróżnicowanie sprawności zawodników kategorie te są łączone.

POSŁUCHAJ

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w bocci odbędą się w Krakowie.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A