Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Uwaga na pieszych

Tylko jednego dnia w poniedziałek (4.11) w Zamościu doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem osób pieszych.
Uwaga na pieszych

Do pierwszego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Krysińskiego w Zamościu. Świadkowie wypadku na miejsce zdarzenia wezwali karetkę pogotowia, a o zdarzeniu informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Kierowcy zatrzymano uprawnienia do kierowania.
POSŁUCHAJ


Tego samego dnia w poniedziałek (04.11) na przejściu dla pieszych doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem osoby pieszej.
POSŁUCHAJ

Wieczorem, kiedy szybciej zapada zmrok, a widoczność na drodze utrudnia padający deszcz warto zachować ostrożność.
POSŁUCHAJ

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach, szczególnie w miejscach, gdzie ruch jest wzmożony, a więc w okolicach rond, skrzyżowań, przejść dla pieszych, przystanków czy placówek oświatowych.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A