Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 grudnia 2025 19:07
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Green Office Ecologic

Sezon jazdy na łyżwach otwarty

Na zamojskim Rynku Wielkim stoi już lodowisko, a z jazdy na łyżwach mogli korzystać wszyscy chętni.
Sezon jazdy na łyżwach otwarty

W tym roku mieszkańcy Zamościa powitali zimę w wyjątkowy sposób. Przez trzy dni, bo w  dn. 6 – 8.12 dla mieszkańców przygotowano liczne atrakcje:
- bożonarodzeniowe iluminacje,
- świąteczny jarmark,
- otwarcie lodowiska,
- Motomikołaje,
- konkurs na najpyszniejsze pierniczki,
- kolędowanie

POSŁUCHAJ

Jak co roku wśród dzieci największym zainteresowaniem cieszyło się lodowisko, z którego  bezpłatnie mogli skorzystać wszyscy chętni. Dla mieszkańców przygotowano także gorącą herbatę. Jednak najbardziej widowiskowym i wyczekiwanym momentem dla Zamościan była uroczystość inauguracja sezonu świąteczno – zimowego. Punktem kulminacyjnym imprezy było rozświetlenie iluminacji, jakim w tym roku jest Świetlny Labirynt. Lodowisko jak co roku czynne będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 21.00, a w weekendy w godz. 9:00 – 21:00. Lodowisko czynne będzie do marca przyszłego roku.


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo dobry pomysł. Ja z pewnością chętnie posłucham. Pozdrowienia dla ks. Mateusza i całej redakcji KRZ!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 16:31Źródło komentarza: Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" 2025Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)