Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Basen zamknięty do odwołania

Kryta Pływalnia OSIR przy ul. Zamoyskiego 62 A w Zamościu w dniu dzisiejszym (11.12) jest nieczynna do odwołania. Obiekt wodny czynny będzie po przeprowadzeniu specjalistycznych badań.
Basen zamknięty do odwołania

Przypominamy, że na krytej pływalni znajdują się dwa baseny- mały rekreacyjny oraz duży o długości 25 metrów. Na basenie znajdują się także: zjeżdżalnia, bicze wodne, gejzery, kaskada wodna, jacuzzi, sauna oraz jaskinia solna. Ponadto informujemy, że zajęcia z nauki i doskonalenia pływania prowadzone przez instruktorów po raz ostatni w tym roku kalendarzowym odbyły się w poniedziałek (09.12). Osoby zainteresowane tego typu zajęciami, które chciałyby nauczyć się pływać, a więc dzieci, młodzież i dorośli mogą zapisać się na krytej pływalni. Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w grupach kilku i kilkunastoosobowych.Ponadto na rekreacyjnym basenie panie, które chciałyby skorzystać z ćwiczeń ruchowych w wodzie mogą zapisać się na aqua erobik, który prowadzi Beata Gaca. Aqua aerobik odbywa się od poniedziałku do czwartku w godz. 20.00-21.00. Po przerwie basen będzie otwarty w godz. 6.00 – 22.00. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”