Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Bożonarodzeniowe transmisje w Katolickim Radiu Zamość

W czasie Świąt Bożego Narodzenia serdecznie zapraszamy, szczególnie tych z Państwa, którzy samodzielnie nie mogą udać się do kościoła, do tego by uczestniczyć w transmisjach na antenie naszego radia.
Bożonarodzeniowe transmisje w Katolickim Radiu Zamość

W Boże Narodzenie (25.12)

1. Msza św. o północy tzw. pasterka na antenie transmitowana będzie z zamojskiej katedry. Tej Eucharystii będzie przewodniczył bp Marian Rojek.
2. O godz. 12:00 będą mogli Państwo uczestniczyć także w Mszy św. z kościoła pw. św. Brata Alberta w Zamościu, gdzie również obecny będzie biskup diecezjalny.
3. W Boże Narodzenie także Msza św. wieczorna o godz. 18:00 z kościoła pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu.

W święto św. Szczepana (26.12)

1.  Msza św. na naszej antenie o godz. 07.00 z Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie
2. O godz. 11:30 Mszy św. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu będzie przewodniczył biskup diecezjalny Marian Rojek i ją również będziemy transmitować na naszej antenie
3. Wieczorem o godz. 18 Msza św. z kościoła pw. św. Michała Archanioła w Zamościu
 

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KS. Grzegorz GarbaczTreść komentarza: Bardzo dziękuję Katolickiemu Radiu Zamość za zaproszenie i miłe spotkanie przy mikrofonie 😇 zapraszam jeszcze raz bardzo serdecznie w odwiedziny do Wirkowic 😇 już w najbliższą niedzielę 11 maja wielkie obchody 1000-lecia Korony Polskiej 👑 rozpoczynamy mszą świętą o godz. 10.00 🙏Data dodania komentarza: 5.05.2025, 12:57Źródło komentarza: Uroczystości 1000 - lecia Korony Polskiej w WirkowicachAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiO