Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Turniej Piłki Halowej dla ministrantów

Rozpoczął się XIV Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Patronat honorowy nad nim objął Ks. Biskup Marian Rojek, zaś organizatorem wydarzenia jest Diecezjalny Duszpasterz LSO.
Turniej Piłki Halowej dla ministrantów

Autor: ks. Adrian Borowski

Etap dekanalny dekanatu Biłgoraj Południe odbył się 5 listopada w Zespole Szkół im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym. Jego organizatorem był rejonowy duszpasterz ministrantów, ks. Adrian Borowski, który wyjaśnia, w jakim celu organizowane są rozgrywki: 

POSŁUCHAJ

Mecze zostały rozegrane w czterech kategoriach: szkoły podstawowe kl. III-IV, szkoły podstawowe kl. V-VI, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:

POSŁUCHAJ

Kolejnym etapem rozgrywek będzie etap rejonowy, który będzie miał miejsce 19 listopada na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, a zagrają w nim najlepsze drużyny z poszczególnych dekanatów rejonu biłgorajskiego:

Kat. SP kl. 3-4: Parafia św. Jerzego w Biłgoraju

Kat. SP kl. 5-6: Parafia św. Michała Archanioła w Soli

Kat. Gimnazjum: Parafia św. Marii Magdaleny w Biłgoraju

Kat. Szkoły Ponadgimnazjalne: Parafia św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym

Finałowy Turniej, już na poziomie diecezjalnym, zostanie rozegrany  26 listopada w Werbkowicach, zaś zwycięzcy wezmą udział w Mistrzostwach Ogólnopolskich w Halową Piłkę Nożną Liturgicznej Służby Ołtarza. 
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”