Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Rozgrywki trwają

Radość i uśmiech na twarzy oraz złość i łzy. Z takimi emocjami zmagają się tenisiści stołowi, którzy w sobotę (04.01) w hali sportowej ZSP nr 3 w Zamościu rozgrywają swoje mecze.
Rozgrywki trwają

Po krótkiej przerwie obie pierwszoligowe drużyny PWSZ Zamość rozgrywają mecze o punkty. Najpierw o godz. 11.00 panie podjęły drużynę Bronowianki II Kraków. Z kolei o godz. 16.00 panowie zagrają rewanż z drużyną Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. Na hali kibice mogli dostrzec duże emocje, a panie  zaprezentowały zbliżony poziom sportowy, o czym powiedział trener PWSZ Zamość, Piotr Kostrubiec.

POSŁUCHAJ

Zespół żeński zajmuje VI miejsce, tracąc zaledwie 2 punkty do drugiego zespołu w tabeli. Drużynę dziewcząt reprezentują zawodniczki z Lubelszczyzny i Podkarpacia. Natomiast mężczyźni na co dzień mieszkają w miastach, oddalonych od Zamościa o kilkaset kilometrów. Dlatego zawodnicy przygotowując się do rozgrywek ligowych trenują w miejscowych klubach. Jak wyglądały przygotowania do dziewcząt do meczu z rywalkami z Krakowa?

POSŁUCHAJ


Po pierwszej rundzie tego sezonu męska drużyna PWSZ Zamość jest wiceliderem I ligi. Piotr Kostrubiec ocenił szanse mężczyzn z drużyną Suchedniów, którzy są wymagającym rywalem ponieważ Zamościanie z tą drużyną przegrali w pierwszej rundzie.
POSŁUCHAJ

Poziom rozgrywek w tenisie stołowym jest wysoki co sprawia, że z roku na rok ta dyscyplina ciszy się coraz większym zainteresowaniem.

POSŁUCHAJ

Jest się czym pochwalić ponieważ PWSZ Zamość to jedyne w województwie I- ligowe drużyny mężczyzn i kobiet, które reprezentują nasze miasto. Władze uczelni czynią starania, aby w przyszłości powstał Ośrodek Tenisa Stołowego, gdzie swoje umiejętności będą mogli rozwijać pasjonaci tego sportu.
POSŁUCHAJ

Czego w 2020 roku możemy życzyć tenisistom w tym sezonie?

POSŁUCHAJ

Za tydzień tenisiści zagrają na wyjeździe. Piotr Kostrubiec zdradził kto będzie rywalem panów oraz kobiet, które będą musiały zmierzyć się z dwoma drużynami.

POSŁUCHAJ

Koniec tego sezonu zaplanowano na początek maja. Jednak jeśli rozgrywki zakończą się awansem zostanie on przedłużony.

POSŁUCHAJ

Ostatecznie spotkanie pań i mężczyzn zakończyło się remisami 5:5. Kobiety wystąpiły w składzie: Karolina Lalak, Anna Brzyska, Patrycja Waszczuk i Aleksandra Osuch, a panowie w składzie: Paweł Kozieł, Igor Zavadskyi, Marcin Kusiński i Marcin Litwiniuk.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A