Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

FERIE Z TENISEM

KT Return Zamość zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia z tenisa ziemnego. W drugim tygodniu ferii, a więc w dn. 20-24.01 na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbędą się zajęcia podczas których feriowicze będą mogli zapoznać się z podstawowymi zasadami gry w tenisa.
FERIE Z TENISEM

Zajęcia odbędą się na kortach w godz. 9.00 – 11:00, a na bezpłatne zajęcia serdecznie zaprasza Jerzy Romański, dyrektor turniejów tenisowych, jakie organizuje KT Return Zamość.

POSŁUCHAJ

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy, a osoby którym spodoba się gra w tenisa będą mogły dołączyć do nowych grup. Więcej o dyscyplinie sportowej jaką jest tenis ziemny powiedział Artur Zawiślak, nauczyciel wychowania fizycznego w SP Nr 6 w Zamościu, trener tenisa zimnego.

POSŁUCHAJ

Zajęcia z tenisa są ogólnorozwojowe, dlatego do udziału w zajęciach zachęcamy nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Nabór w KT Return prowadzony jest przez cały rok, a do grup na poziomie początkowym i zaawansowanym można dołączyć w każdej chwili. Do zapisów serdecznie zachęca Eliza Krasnowska, kierownik KT Return.
POSŁUCHAJ


Z gry w tenisa wynika mnóstwo korzyści m.in.: czujemy się lepiej, rozwijamy zmysł równowagi, szybkość i zwinność. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej lub pod nr tel. 665 708 060.

 

 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze