Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

XXXVIII Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N w Chełmie

16 stycznia 2019 r. w hali MOSiR w Chełmie, odbyły się zorganizowane przez chełmski MDK XXXVIII Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N.
XXXVIII Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N w Chełmie

W rywalizacji wzięło udział 30 osób z Modelarni UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa, Klubu Modelarskiego „Miniatura” z Krzczonowa, Zamość reprezentowała 10 osobowa drużyna z modelarni Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego. Podczas zawodów, każdy ze startujących wykonał swoimi modelami w trzech seriach po trzy loty (łącznie 9 lotów). O miejscu w klasyfikacji końcowej decydowała suma czasów trzech najdłuższych lotów.

Zwycięzcy w XXXVIII Zawodach Modeli Szybowców Halowych F1N:

grupa „dziewcząt”:

  1. Czyżo Alicja - Klub Modelarski „Miniatura” z Krzczonowa.

grupa wiekowa „młodzik młodszy”:

  1. Hołuj Kacper - Modelarnia UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa;
  2. Hunkiewicz Dawid - Modelarnia UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa.

grupa wiekowa „młodzik”:

  1. Kordas Hubert - Modelarnia ze Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu;
  2. Szumiata Karol - Modelarnia UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa;
  3. Dziedzic Filip - Modelarnia ze Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

grupa wiekowa „junior”:

  1. Wezgraj Jakub - Modelarnia UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa;
  2. Kopera Jakub - Modelarnia UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa;
  3. Mięczak Mateusz - Modelarnia UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa.

grupa wiekowa „senior”:

  1. Bikowski Roman - Modelarnia ze Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu;
  2. Kryszczuk Leszek - Modelarnia UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa;
  3. Żyśko Jarosław - Klub Modelarski „Miniatura” z Krzczonowa.

grupa wiekowa „senior 60+”:

  1. Mosór Stanisław - Modelarnia ze Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Imprezę hojnie wsparła hurtownia modelarska Gimmik.pl. z Krasnegostawu.

Materiał nadesłany



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii WożuczynAutor komentarza: KMTreść komentarza: Super !Data dodania komentarza: 23.03.2026, 20:45Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"