Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Turniej Tenisowy Tenis 10

Ogólnopolski Turniej Tenisowy Tenis 10 rozegrany został w sobotę (15.02) na kortach w hali tenisowej zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Najmłodsze dzieci, które uczęszczają na zajęcia z nauki i doskonalenia tenisa ziemnego tym razem zostały podzielone na poszczególne grupy.
Turniej Tenisowy Tenis 10

Rozgrywki ze względu na wysoki poziom sportowy zostały przeprowadzone pod okiem sędziów do późnych godzin wieczornych, a zawodnicy mogli zaprezentować to, czego nauczyli się na treningach.

POSŁUCHAJ

Skąd przyjechali zawodnicy i jakie nagrody przewidziano dla najlepszych zawodników powiedział Jerzy Romański.

POSŁUCHAJ


Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tenisowego Tenis 10 wzięli udział nie tylko reprezentanci Returnu, ale także klubowi zawodnicy z innych miast.
 

POSŁUCHAJ

KT Return regularnie prowadzi zajęcia z tenisa ziemnego, które dla najmłodszych są wspaniałą formą spędzania czasu wolnego i okazją do obycia z rakietą oraz nauczenia się odpowiedniej techniki gry. O zajęciach dla najmłodszej grupy wiekowej powiedział jeden z trenerów KT Return.


POSŁUCHAJ


O przygodzie z tenisem powiedział reprezentant Returnu, który w tenisa gra już cztery lata, a w sobotę wziął udział w turnieju Tenis 10.
POSŁUCHAJ


Jak wyglądają systematyczne treningi na zamojskich kortach?

POSŁUCHAJ

O grze w tenisa powiedzieli zawodnicy z MKS Stalowa Wola.

POSŁUCHAJ

Jak rozpoczęła się przygoda chłopców z tenisem ziemnym?

POSŁUCHAJ


Organizatorem wydarzenia jest KT Return Zamość. Ci, którzy chcieliby dołączyć do grona osób uczących się zasad gry w tenisa mogą zapisać się na zajęcia w każdej chwili. Treningi z instruktorami dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku, zatem każdy znajdzie dogodny termin dla siebie. Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych, a szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej oraz telefonicznie pod nr. 665 708 060.

 

\Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego